Хортинг формує характер
image
13 Жовтня 2020, 00:15
Поділитися:

Нещодавно відбувся чемпіонат Вишгородського району з хортингу, який проводився окремо на лівому і на правому берегах району.
Так, 139 лівобережних спортсменів змагалися у с. Жукині. У чесних та рівних сутичках за об’єктивної оцінки бригади суддів та головного рефері спортсмени отримали масу позитивних емоцій та надбали безцінний досвід.
На Правобережжі у с. Демидові відбувалися не менш емоційні сутички борців. Спортивний клуб «Характерник» зібрав на змагання 137 спортсменів. Із 17-ти клубних бійців 15 здобули перемоги.
Змагання організували депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін та керівник СК «Характерник» Віктор Шубка за гарячої підтримки батьків дітей, тренерів та суддів. До речі, юні борці отримали приємні подарунки, а самі змагання транслювалися в YouTube.
Фінальні змагання з хортингу відбудуться у неділю, 4 жовтня, о 10:00 у БК «Енерегетик». Організатори всіх запрошють!
Влас. інф.

Джерело: Газета Вишгород

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА