Картину художниці з Вишгородщини “Похорон путіна” продали за 10 тис. доларів
![Картину художниці з Вишгородщини “Похорон путіна” продали за 10 тис. доларів Картину художниці з Вишгородщини “Похорон путіна” продали за 10 тис. доларів](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/zunVEsr4YxVQZQudKMB8njUbvw5MbkgD7jWRpXMk.jpg)
Фото з місця події
Картину авторства відомої української художниці Ірини Третьяк “Похорон путіна” з підписами Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, Дмитра Гордона, Михайла Хоми, Станіслава Боклана, відомих політиків та представників 95 кварталу продали на онлайн-аукціоні в прямому ефірі
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на допис телеграм-каналу Бучанської міської ради.
Початкова ціна лота – 5 тис. доларів. Аукціон тривав декілька днів, а найбільшу ставку 10 тис. доларів запропонував киянин Олександр Балабан. Всі виручені кошти повністю пішли на купівлю дронів для ЗСУ.
До створення картини долучилося багато людей, домальовуючи певні деталі. Художниця зазначила:
Радію, що моя творчість може бути такою корисною. І в такий спосіб я маю можливість допомагати нашим військовим.
Ірина Третьяк – видатна українська художниця з Вишгородщини, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Авторська об’ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення та великий потенціал та обдарованість художниці
Нагадаємо, що учениця бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького Катерина Волошенюк виборола золото на Міжнародному конкурсі з малювання.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)