Карплюк: “Сьогодні один із наших фронтів – це відновлення житла кожної ірпінської родини”

Карплюк: “Сьогодні один із наших фронтів – це відновлення житла кожної ірпінської родини”
22 Січня 2023, 13:11
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У День Соборності України голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк нагадав, що у лютому 1918 року, трохи менше як за рік до об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, війська УНР розгромили радянську армію на річці Ірпінь. А у березні 2022 року Ірпінь знову став на захист столиці.

«Історія повторюється… Минуло 104 роки, а російські імперські амбіції залишилися тими ж самими – наші «сусіди» не бачать нашої держави вільною та соборною. Але з 2014 року весь цивілізований світ бачить Україну не лише неподільною державою, а й вірить у її Перемогу над окупантом. Якщо до лютого 2022 року часто розглядалося слово «мир», то у лютому минулого року ключовим для кожного з нас стало слово Перемога, яка необхідна для відновлення наших визнаних кордонів», – написав Карплюк на своїй сторінці у фейсбук.

Також екс-мер Ірпеня наголосив, що сьогодні одним із фронтів роботи в місті є відновлення житла кожної ірпінської родини.

«Ми щодня працюємо над цим. Для цього нам потрібно бути єдиними, вірити в Перемогу та працювати заради однієї мети. З Днем Соборності, Ірпінь! З видатним Днем, Україно!», – зазначив він.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело: ITV