Канікули в школах Ірпінської громади почнуться 14 жовтня
13 Жовтня 2021, 13:59
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Осінні канікули в загальноосвітніх закладах Ірпінської громади почнуться не 25 жовтня, а вже завтра. Про це журналістам ITV повідомив начальник управління освіти та науки Ірпінської міськради Олег Білорус.

«Сьогодні ми отримали рекомендації від Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, а також від департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації щодо перенесення початку канікул із 25 на 18 жовтня. “Нагорі” це пов’язують із погіршенням епідемічної ситуації. Наразі йдеться про те, що канікули триватимуть із 14 (оскільки ми маємо два дні державних вихідних) до 24 жовтня. Однак у МОН і МОЗ уже зараз говорять про канікули до 30 жовтня. Тому, можливо, ми будемо переглядати своє рішення», – зазначив керівник управління.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА