Кандидат в мери Києва розповів про екологію Дніпра на Обухівщині
image
7 Жовтня 2020, 19:38
Поділитися:Кандидати на посаду мера Києва представили пункти своїх програм, що стосуються екології. Під час круглого столу в пресцентрі Українського кризового медіа-центру кандидати презентували своє бачення покращення якості повітря, стану водоймів та мінімізації викидів від автомобілів в столиці.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на УКМЦ.

Зокрема, Віктор Петрук, кандидат на посаду мера Києва (СР «Хвиля») заявив, що дуже часто ситуацію зі станом Дніпра драматизують і річка потребує очищення тільки якщо мова йде про антропогенні негативні чинники.

Сьогодні в Дніпрі створюється замкнена екосистема. Якщо ви бачите очерет чи лілії на Дніпрі – це не означає, що він занедбаний. Там має розвиватися власна екосистема. Наприклад, ми позамивали такі райони для нересту риби, як Оболонь, Козин тощо – в Дніпрі природньо створюються такі зони. Дніпро треба чистити лише від антропогенних впливів – сміття та зливу шкідливих речовин, – уточнив він.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА