Калинівка заплатить майже 100 тисяч гривень за проекти реконструкції приміщення ради і центральної частини селища

image
25 Жовтня 2022, 16:18
Поділитися:

25 жовтня 2022 г. 16:04

Управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради заключило два договори на суму майже 100 тис. гривень з ТОВ “Проректор” за виготовлення проектної документації щодо реконструкції приміщення Калинівської селищної ради та реконструкції центральної частини міста.

Про це KВ стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

22 жовтня ц.р. управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інфраструктури Калинівської селищної ради уклало два договори з ТОВ “Проректор” на виготовлення проектної документації та проходження експертизи кошторисної частини приміщення Калинівської селищної ради та на ремонт центральної частини міста.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Перший договір (вартість – 49 тис. гривень) передбачає проведення проектних робіт щодо реконструкції приміщення Калинівської селищної ради по вул. Центральна 57-п, в Калинівці.

Другий договір (вартість – 49 тис. гривень) передбачає проведення проектних робіт щодо капітального ремонту та благоустрою центральної частини Калинівки.

Роботи повинні бути виконані до 31 грудня 2022 року.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Проректор” зареєстровано в у 2015 році в Білій Церкві. Статутний капітал – 20 тис. гривень. Основний вид діяльності – “діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах”. Директор та засновник компанії – Олена Решетняк.

Нагадаємо, наприкінці року Калинівська селищна громада Фастівського району вирішила зайнятися ремонтом доріг. Управління економрозвитку та ЖКГ вже уклало 13 договорів на проведення аварійних та відновлювальних робіт 13 вулиць у чотирьох селах. На ці потреби із бюджету спрямують майже 4 млн гривень. Кошти одержала приватна фірма “Буд Пром Лайн” – один із улюблених підрядників місцевої влади та Департаменту регіонального розвитку Київщини.

Читайте: Золоті підряди: дороги Калинівської громади ремонтуватиме улюблений підрядник влади Київщини

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона