Кагарлицькі комунальники передали авто для ЗСУ
![Кагарлицькі комунальники передали авто для ЗСУ Кагарлицькі комунальники передали авто для ЗСУ](https://obukhiv.info/site/assets/files/86920/430068068_437208248651958_2419595961224307435_n.webp?2oulhk)
Ініціював передачу власного автомобіля працівник підприємтва Василь Бублик.
Розповідають в Кагарлицькій міськраді.
УАЗ – бувала в бувальцях «таблетка», як її ще називають автолюбителі, – функціональний транспортний засіб, який має високу прохідність в умовах бездоріжжя і пристойні швидкісні показники, тож пригодиться там, на передовій, – йдеться в повідомленні.
Комунальники власними силами зробили косметичний ремонт, замінили старі шини, пофарбували в піксель. Залишилося ще довести до ладу двигун і встановити паливний бак. Після цього авто вирушить до воїнів.
У ці суворі дні, коли триває жорстока війна проти російських окупантів, усе наше суспільство об’єдналося навколо ідеї сприяння доблесним Збройним Силам України. Не стоять осторонь і кагарлицькі комунальники, – зазначили в міськраді.
-
Хроніки війни: завершилась виставка обухівського бійця-фотографа
-
Обухівські школярі зібрали кошти бойовому медику батальйону "ЛЮТЬ"
-
Дітей Обухова навчали методиці "Соробан"
-
KOZAK SYSTEM їде в Обухів
-
"Російську книгу здай — перемогу наближай": у громаді на Обухівщині провели благодійну акцію
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)