Кадри Кабміну: урядові призначення та звільнення 29 липня 2022 року

image
29 Липня 2022, 19:19
Поділитися:

29 липня 2022 г. 19:15

Кабінет міністрів Дениса Шмигаля прийняв декілька кадрових рішень, що стосуються Міністерства закордонних справ, Міндовкілля, Мінсоцполітики, Держагентства з питань мистецтв.

Про цеKВ стало відомо з допису в Telegram постійного представника уряду в парламенті Тараса Мельничука за підсумками засідання Кабміну під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 29 липня 2022 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомлення Мельничука, на засіданні уряду було призначено:

Богдановича Андрія Яковича заступником голови Державної інспекції енергетичного нагляду (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації) – його переназначено;

Лихоліта Максима Михайловича заступником голови Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти (з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації).

Слідкуйте за “КиївВладою” в ТелеграмПодписаться

Щодо Євгена Перебийноса відомо, що він кадровий дипломат.

При президентстві Віктора Януковича був послом з особливих доручень МЗС України, виконував обов’язки директора департаменту інформаційної політики, був речником зовнішньополітичного відомства.

Потім, з липня 2014 року, вже при президентстві Петра Порошенка, він – заступник керівника того самого департаменту й так само речник МЗС.

У 2015-2017 роках – посол у Латвійській Республіці, а в 2017-2022 роках – посол в Чехії.

Читайте: Кадри Кабміну: урядові призначення та звільнення 7 липня 2022 року

Фото: Урядовий портал

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона