Кабмін створив штаб із підготовки до майбутнього опалювального сезону під час воєнного стану
7 Червня 2022, 18:05
Поділитися:

7 червня 2022 г. 18:02

Кабінет міністрів України створив штаб із підготовки до осінньо-зимового періоду 2022/23 років під час воєнного стану. Його очолить міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов

Про цеKВ дізналася з повідомлення на сайті уряду.

“Цієї весни нам все-таки вдалося успішно провести найскладнішу в історії держави посівну кампанію. Були повністю перебудовані логістичні маршрути країни. Тепер потрібно готуватися до найскладнішого в історії України опалювального сезону, який очікує нас цієї зими”, – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Він зазначив, що очолить штаб міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Завданнями штабу, за словами Дениса Шмигаля, буде збалансування енергосистеми, проведення ремонтів, оперативне вирішення всіх проблем, формування необхідного рівня комунікацій між усіма задіяними рівнями. Прем’єр відмітив, що до штабу будуть залучені представники місцевої влади, теплопостачальників, регулятора та державної компанії “Нафтогаз”.

Денис Шмигаль зауважив, що спеціалісти вже зробили перші розрахунки, аби зрозуміти, скільки потрібно газу, вугілля та які ремонтні роботи необхідно провести.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Збитки енергетичної інфраструктури та енергетиків уже сягнули десятків мільярдів гривень. В цих умовах уряд робить все, аби цієї зими всі українці були зі світлом і теплом. Ремонти й модернізація обладнання та мереж – це зараз ключове завдання, яке мають спільно зробити Уряд, місцева влада та бізнес”, – підкреслив він.

Прем’єр-міністр повідомив, що ремонтні роботи уже розпочалися там, де це можливо.

Нагадаємо, 3 червня стало відомо, що Кабмін зафіксував ціну природного газу для виробників тепла на рівні 7400 грн за 1 тис. кубометрів (із ПДВ).

Читайте: Кабінет Міністрів зафіксував ціну природного газу для виробників тепла

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона