Кабмін реорганізував Університет ДФС і утворив Державний податковий університет
6 Жовтня 2021, 18:01
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Кабінет Міністрів України вирішив реорганізувати розташований в Ірпені Університет державної фіскальної служби України та утворити Державний податковий університет. Про це повідомив на своєму телеграм-каналі народний депутат України Олексій Гончаренко. Він опублікував проєкт відповідного розпорядження уряду.

«Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо: утворення Державного податкового університету з віднесенням його до сфери управління Міністерства фінансів; реорганізації Університету державної фіскальної служби України шляхом приєднання до Державного податкового університету», – йдеться в документі.

Зазначається також, що студенти Університету ДФС продовжать навчання в Державному податковому університеті за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.

 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини! Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА