Кабмін подовжив дії відстрочок, наданих військовозобов’язаним за поданням Мінекономіки

image
11 Листопада 2022, 16:51
Поділитися:

11 листопада 2022 г. 16:44

Кабінет міністрів постановив, що строки дії відстрочок від призову, наданих військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки, які не закінчилися на 4 листопада, продовжуються автоматично на один місяць. Це – технічне рішення, адже Мінекономіки видає списки на бронювання строком на півроку, після чого його треба або оновити або не подовжувати.

Про цеKВ стало відомо з опублікованої на Урядовому порталі постанови №1259 “Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації”, прийнятої Кабінетом міністрів під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 4 листопада 2022 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Установити, що строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2022 р. № 194 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 25, ст. 1274), які не закінчилися на день набрання чинності цією постановою, продовжуються автоматично на один місяць”, – сказано в постанові.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувала KВ, 4 листопада ц.р. Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому закон про нюанси бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації.

Згідно з новими правилами, на “бронь” зможуть розраховувати не лише ті, хто працює в органах державної влади та місцевого самоврядування (так є і зараз), а й працівники критично важливих для економіки підприємств і підприємств, що працюють на забезпечення оборони країни.

Порядок бронювання визначатиме Кабінет міністрів.

Однак станом на зараз закон переданий на підпис президенту, але досі не підписаний Володимиром Зеленським, не опублікований в офіційній пресі, а отже ще не набрав чинності.

Читайте: ВР дозволила бронювати військовозобов’язаних, що працюють на критично важливих для економіки підприємствах

Фото: Урядовий портал

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона