Кабмін готовий витратити 1,7 млн гривень на прийоми іноземних делегацій

image
25 Січня 2023, 16:31
Поділитися:

25 січня 2023 г. 16:27

Секретаріат Кабміну замовив у держпідприємства “Гарант-Сервіс” організацію прийомів іноземних делегацій протягом 2023 року. На вказані послуги готові витратити 1,7 млн гривень, однак скільки саме отримає підрядник, залежатиме від фактично проведених протягом року прийомів.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 23 січня 2023 року господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету міністрів уклав з держпідприємством по обслуговуванню офіційних заходів “Гарант-Сервіс” (*) договір на надання послуг з організації та проведення прийомів офіційних, дружніх та робочих візитів іноземних делегацій в Україну. Ціна договору склала 1,7 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з договором, “Гарант-Сервіс” надаватиме замовнику послуги з організації та проведення прийомів офіційних, дружніх та робочих візитів іноземних делегацій в Україну протягом 2023 року. Прийоми проводитимуться в приміщеннях Будинку уряду та держпідприємства “Гарант-Сервіс” (вул. Грушевського, 12/2, 20, 22), а також за іншими адресами відповідно до замовлень.

Асортимент продуктів харчування та їх кількість, як зазначено в договорі, визначатиметься сторонами на підставі погодженого меню, яке складатиметься на кожний захід окремо. Розрахунки за організацію та проведення прийомів проводитимуться протягом 5 днів з моменту пред’явлення підрядником рахунку на оплату послуг та підписання сторонами акту наданих послуг.

Читайте: ДУС заплатить мільйон гривень за бенкети за участю Зеленського

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, держпідприємство по обслуговуванню офіційних заходів “Гарант-Сервіс” зареєстровано в 2000 році в Києві. Статутний капітал – 400,1 тис. гривень. Підприємство очолює Олександр Ковтонюк. Засновник – Державне управління справами, яким керує Ігор Лисий.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях “Гарант-Сервіс” уклало 128 договорів на суму майже 50 млн гривень. Найбільші замовники – державне авіаційне підприємство “Україна”, Державне управління справами та господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну.

Читайте: Уряд витратить 120 тисяч гривень на папки з написом “Почесна грамота Кабінету міністрів України”

Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету міністрів керує Віталій Шамрай.

* Державне підприємство по обслуговуванню офіційних заходів “Гарант-Сервіс” (код ЄДРПОУ: 19122935)

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона