Кабмін дозволив оформлення посвідчення особи для повернення в Україну

image
21 Жовтня 2022, 19:47
Поділитися:

21 жовтня 2022 г. 19:42

Кабінет Міністрів запустив на рік експериментальний проект щодо оформлення та видачі посвідчення особи для повернення в Україну. Громадяни, які опинилися за межами України без будь-яких документів, тепер зможуть оформити посвідчення особи для повернення на батьківщину без своєї присутності.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграції) за підсумками засідання Кабінету міністрів під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 21 жовтня 2022 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Відтепер посвідчення особи, яку було депортовано на територію держави-агресора, оформлюватимуть органи ДМС. Це можна зробити на підставі звернення:

одного з батьків або іншого законного представника особи у віці 18 років;

одного з батьків;

подружжя;

повнолітньої дитини;

рідного брата/сестри;

офіційного звернення Мінреінтеграції”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в ТелеграмПодписаться

Повідомляється, що посвідчення готується безоплатно протягом 5 днів і діє до 3-х місяців. Органи ДМС передають його законному представнику, члену сім’ї або надсилають до Мінреінтеграції для подальшої передачі тому, хто опинився за кордоном без документів.

“Таких людей сотні тисяч. І ми вже стикалися з ситуаціями, коли українців вивозили без будь-яких документів або потім відбирали їх. Тому ми запускаємо документ-посвідчення особи на повернення в Україну. Цей документ зможуть отримати члени родин депортованих людей в Державній міграційній службі. Отримання документу буде можливе й на основі звернення Мінреінтеграції”, сказав Денис Шмигаль на уряді.

Читайте: В Україні запрацював портал “Діти війни” – платформа для розшуку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії

Фото: Урядовий портал

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона