Із зневоднених ділянок річок Києва вже вивезено понад 500 тон сміття, – КМВА (фото)

image
12 Жовтня 2023, 12:54
Поділитися:

12 жовтня 2023 г. 12:46

У столиці триває робота з очистки річок. Цього року комунальними службами, активістами та небайдужими киянами розчистили наземні ділянки річок Почайна та Либідь. Зараз тривають роботи по підземній частині Либіді. Із зневоднених ділянок вже вивезено понад 500 тон сміття.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби КМВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Паралельно із підготовкою до зимового опалювального періоду, захистом енергетичної інфраструктури, удосконаленням систем оборони Києва постійно та систематично ведуться роботи щодо екологічної безпеки столиці. Зокрема, упорядковуються водні об’єкти міста. Навесні цього року (після значної повені), за моєї ініціативи та завдяки районним адміністраціям, комунальними службами, активістами та небайдужими киянами розчистили наземні ділянки річок Почайна та Либідь. Зараз тривають роботи по підземній частині Либіді”, – повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Попко зазначив, що для із зневоднених ділянок вже вивезено понад 500 тон сміття. Наразі йде підготовка до розчистки центральної частини русла річки Либідь.

Нагадаємо, у Подільському районі столиці, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Колишня блакитна перлина району не дочекалася порятунку від КП “Плесо”, яке, нібито, розробило проєкт, що передбачав розчистку озера та наповнення його водою. Роботи мали розпочати не пізніше жовтня.

Читайте: На столичному Виноградарі повністю висохло озеро Синє (фото)

Фото: КМВА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона