Із 26 липня столичний тролейбусний маршрут № 16 курсуватиме вулицею Юрія Іллєнка
25 Липня 2022, 20:47
Поділитися:

25 липня 2022 г. 20:45

Завтра, 26 липня, у столиці відновить рух за постійною схемою тролейбусний маршрут №16, який курсує від вулиці Академіка Туполєва до Майдану Незалежності.

Про це KВ стало відомо з повідомленняКиївської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що рух тролейбусів буде організовано за постійною схемою руху вулицею Юрія Іллєнка, де завершили ремонтні роботи контактної мережі.

Після відновлення роботи тролейбусний маршрут № 16 тимчасово курсував вулицею Дорогожицькою.

“На сьогодні у столиці відновлено близько 7 км тролейбусної контактної мережі. Загалом же унаслідок збройної агресії з боку росії у столиці пошкоджено близько 10 км контактної мережі”, –повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Наразі роботи завершено на Площі Валерія Марченка, що дало змогу відновити рух за постійними схемами тролейбусам №16 та №23. Також відновлено контактний провід на вулиці Кирилівській, завдяки чому розпочали курсувати тролейбуси №№6, 18, 25, 28, 33.

Як писала KВ, устолиці відновлено роботу двох тролейбусних маршрутів – № 16 і 23. Тролейбус № 16 курсуватиме від вулиці Туполєва до Майдану Незалежності, тимчасово вулицею Дорогожицькою. А тролейбус № 23 – від вулиці Туполєва до Лук’янівської площі.

Читайте:“Київавтодор” розповів про темпи нанесення розмітки у столиці

Фото: Миколи Поворозника

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона