Іспанська благодійна організація забезпечуватиме харчуванням мешканців «Залізного» й модульного містечок в Ірпені

image
21 Жовтня 2022, 20:42
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Іспанська благодійна організація «Remar» допоможе забезпечувати харчуванням ірпінців, які отримали тимчасові помешкання в «Залізному» містечку та в модульному містечку «Дубки». Про це після зустрічі з представниками організації розповіла на своїй сторінці у фейсбуці заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

«Ця організація ще з весни займається підтримкою вимушених переселенців у Чернівцях. Основна їхня спеціалізація – це забезпечення харчуванням людей, які цього потребують найбільше. Тож сьогодні говорили про можливість допомоги й мешканцям Ірпеня, які втратили житло і опинилися в скрутних життєвих обставинах. Зокрема, про надання продуктових наборів та забезпечення гарячим харчуванням людей, які проживають у модульному та “Залізному” містечках», – зазначила заступниця мера.

«Я щиро дякую організації “Remar” за увагу до нашої громади та допомогу нашим людям. Також спасибі народному депутату України Костянтину Бондарєву та депутату Чернівецької облради Іванові Мунтяну за сприяння й організацію такої важливої для нас зустрічі», – додала Юлія Устич.


Підписуйтеся на 
Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV