Ірпінців запрошують на сімейний фестиваль

image
4 Січня 2024, 11:39
Поділитися:

14 січня в Ірпені відбудеться другий Фестиваль «Карта Мріі Української Сім’ї».

Цей захід має на мені об’єднати сім’ї з Ірпеня та Приірпіння, які створять велику карту мрій міста. На минулому фестивалі загальна площа карти склала 33,25 квадратних метри, а цього року організатори сподіваються, що вона буде вдвічі більшою.

Читайте також: Військові музиканти зняли кліп в Ірпені

Фестиваль проходитиме в одному з найбільших і найсучасніших укриттів міста. Для учасників буде забезпечено дотримання всіх безпекових заходів.

Організатори фестивалю запрошують до співпраці культурних діячів, художників, фотографів, відео операторів, крафтових виробників, психологів, арт-терапевтів, декораторів, аніматорів, танцювальні колективи, вокалістів, меценатів, волонтерів тощо.

На фестивалі також буде представлена презентація творчого доробку мистецьких колективів і митців міста, пройдуть майстер-класи, цікаві активності для дітей та дорослих, а також розіграш подарунків серед сімей-учасниць заходу.

Вся інформація про фестиваль, анкета на участь для сімей-учасниць, новини, а також знання про грамотне створення карти мрій можна знайти на сторінці фестивалю в Instagram.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цьому чудовому заході та разом створити карту мрій про нове життя в Ірпені!

Дивитись всю афішу подій в Ірпені

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua