Ірпінський центр первинної меддопомоги отримав 45 кисневих концентраторів
12 Жовтня 2021, 18:28
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

У рамках державної програми боротьби проти COVID-19 Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав  45 кисневих концентраторів, призначених для амбулаторного лікування хворих на COVID-19, що потребують кисневої підтримки. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці директор центру Андрій Левківський.

«Такі концентратори будуть надаватись за договором тимчасового користування під особисту матеріальну відповідальність на безоплатній основі пацієнтам нашого Центру за показами, що визначає сімейний лікар. Наразі є чіткий алгоритм дій та показів, за яким має діяти сімейний лікар. За роз’ясненнями звертайтесь до свого лікаря», – зазначив керівник медзакладу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV 
— джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!  Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА