Ірпінський ліцей «Лінгвіст» отримав «золото» на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2024»

image
7 Травня 2024, 15:16
Поділитися:

27-29 березня 2024 року відбулася XV міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Вчителі Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої здобули перемогу у різних номінаціях, а сам заклад освіти відзначений золотою медаллю за запровадження сучасних цифрових технологій в освітній діяльності. Про це повідомили на офіційній сторінці закладу освіти у фейсбуці.

485 учасників на виставці презентували кращі досягнення і напрацювання, досвід упровадження інноваційних педагогічних рішень і технологій, підвищення якості освіти. Виставку супроводжувала тематична програма, що поєднувала 65 конференцій, семінарів, презентацій, майстер-класів у режимі онлайн.

Організувала й провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

За результатами конкурсу золотою медаллю нагороджено Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої в номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності». Сертифікатами за перемогу в конкурсі з тематичних номінацій нагороджені автори конкурсних робіт Тетяна Сушко, учитель початкових класів, української мови та літератури та Валерій Сушко, учитель інформатики Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» імені Заріфи Алієвої.

«Вітаємо Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» з високою відзнакою. Пишаємося професійними педагогами нашої громади», — повідомили в Управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.

Нагадаємо, минулого року Ірпінський гуманітарний ліцей «Лінгвіст» теж відзначили на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2023». Тоді ліцей став найкращим закладом освіти у номінації «Виховання національної еліти — запорука майбутнього розвитку українського суспільства». У цій же номінації у конкурсі серед викладачів перемогла вчителька української мови та літератури ліцею Тетяна Павліченко.

Джерело: Містоінформ