Ірпінський історико-краєзнавчий музей відвідав лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин

Ірпінський історико-краєзнавчий музей відвідав лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин
6 Лютого 2024, 18:23
Поділитися:

Ірпінський історико-краєзнавчий музей відвідав лідер гурту «Друка Ріка» Валерій Харчишин. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій Євгенія Антонюк.

«Щодня наш історико-краєзнавчий музей відвідує чимало мешканців нашої громади та гостей міста: дорослі і діти, учні, студенти, ВПО, митці, представники музейних установ, інших професійних спільнот і просто мешканці, яким цікава історія міста. Але бувають особливі гості. Сьогодні лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин відвідав наш оновлений музей та виставку ірпінського художника Владислава Задворського. Вдячні Валерію за його позицію, підтримку та щирі відгуки щодо експозиції та виставки», — повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

З дня заснування Фонду відновлення Ірпеня він є медіа-амбасадором Фонду, проводить концерти містами Європи та США на підтримку ЗСУ. Дім родини Валерія був зруйнований російською ракетою в Гостомелі. Саме він озвучив українською мовою фільм «Форпост Ірпінь».

Джерело: Містоінформ