«Ірпінські вовки» запрошують на безкоштовні тренування з греко-римської боротьби (відео)

image
3 Квітня 2024, 16:18
Поділитися:

«Стати борцем, щоб захищатися. А я хочу стати олімпійським чемпіоном».

Дев’ятирічний Максим та десятирічний Остап уже не перший рік крокують до своєї мети. Вони – вихованці спортивного клубу «Ірпінські вовки». Першого у місті безкоштовного клубу з греко-римської боротьби.

Дітей тут навчає відомий в Україні та далеко за її межами бронзовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців, срібний призер чемпіонату світу серед студентів, майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Микола Дараган.

Микола Дараган, тренер спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«У цьому залі я дуже хочу виховати справжніх чемпіонів, поділитися з ними своїм досвідом і щоб у них завжди було прагнення до перемоги. Тому, думаю, що ми їх побачимо на п’єдесталі найближчим часом».

Така ж мета і в іншого тренера спортклубу – багаторазового призера Всеукраїнських чемпіонатів Данила Мазуна.

Данило Мазун, тренер спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«Ми будемо працювати, а там буде вже видно. Хто буде працювати у нього буде багато досягнень, якщо дійсно буде працювати».

Вірить у кожного вихованця «Ірпінських вовків» і засновник клубу, бізнесмен Володимир Скрипка. Чоловік розповідає, цьому закладу вже понад 4 роки. У 2022 році його зруйнували росіяни, але заради розвитку дітей, відразу після звільнення міста від окупантів, вирішив відбудувати клуб.

Володимир Скрипка, засновник спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«Дуже важко було відбудовувати. Було спалено, зруйновано, змародерено все. Було дуже багато зусиль, так як бізнес тоді стояв, не публікував. Це все недаремно. Я ж кажу, діти – наше майбутнє. Я не хочу бачити дітей десь в підвалах, десь займаючись незрозуміло чим».

Вихованцям «Ірпінських вовків» байдикувати ніколи. З понеділка по п’ятницю у них тренування. Хтось тут займається лише кілька місяців, а хтось уже не перший рік.

Сергій Дараган, вихованець спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«9 років. Пішов з п’яти років на боротьбу. Мені дуже подобається греко-римська боротьба, є багато результатів і багато доброго в цьому спорті».

Володимир Султанов, вихованець спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«Тут дуже-дуже гарний тренер, тут в мене гарні друзі. Тут все мене влаштовує».

Зараз у спортивному клубі навчається близько 20 учнів. Долучитися до тренувань та опанувати мистецтво греко-римської боротьби запрошують усіх охочих.

Микола Дараган, тренер спортивного клубу «Ірпінські вовки»:

«Хочу запросити до нас в зал дітей від семи років, щоб приходили, набиралися досвіду, щоб спробували що таке греко-римська боротьба. А я зроблю все, щоб вони були чемпіонами».

Клуб «Ірпінські вовки» працює за адресою – вулиця Білокур, 11. Заняття абсолютно безкоштовні. Щоб записатися на тренування – телефонуйте за номерами, які ви бачите на екрані – 097 171 49 62 або 097 905 62 84.

Джерело: Містоінформ