Ірпінські спортсмени вибороли «бронзу» на чемпіонаті Європи з олімпійського тхеквондо

18 Червня 2024, 16:42

Дивитись відео на сайті

Спортсмени Ірпінської ДЮСШ завоювали дві бронзові медалі на чемпіонаті «European Club Championships». Змагання пройшли з 13 по 16 червня у м. Тирана (Албанія). Про це повідомили на сторінці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи.

У чемпіонаті взяли участь четверо спортсменів з Ірпеня: Артем Балака (категорія 74 кг, дорослі), Максим Шульженко (категорія 65 кг, кадети), Андрій Григорчук (категорія 73 кг, юніори) та Мілана Козловська (категорія 51 кг, кадети). За результатами змагань, спортсмени Артем Балака та Максим Шульженко здобули бронзу. Тренерами спортсменів є Світлана та Олег Опришко.

448606944 992651836198969 2374313856648706077 N

«4 наших спортсмени прийняли участь та здобули 2 бронзові нагороди. Пишаємось нашою командою ! Бажаємо більше перемог! І нехай на п’єдесталах всього світу майорить український стяг. Дякуємо нашим незламним воїнам ЗСУ!!», — повідомили в Ірпінській ДЮСШ.

Нагадаємо, нещодавно орієнтувальники спортивного клубу «Kyiv region O-team» підсумували свої досягнення за півроку. За 6 місяців команда брала участь у чотирьох чемпіонатах України, одній гімназіаді, шістьох чемпіонатах Києва і чемпіонаті Житомирської області.