Ірпінські сім’ї, в яких у січні народилися діти, отримали 22 «пакунки малюка»
image
4 Лютого 2021, 11:42
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Ірпінські родини, в яких протягом січня ц. р. народилися немовлята, отримали в міському управлінні праці та соціального захисту населення 22 «пакунки малюка». Про це повідомив керівник управління Петро Зброжек.

Він розповів, що відповідно до постанови уряду, з січня в Україні відновлено видачу «пакунків малюка» («бебі боксів») – одноразової натуральної допомоги при народженні дитини. Для її отримання треба звернутися до управління праці та соцзахисту з відповідною заявою і довідкою, виданою в пологовому будинку. Батьки, які не отримали «пакунок малюка» під час виписки з полового будинку, можуть звернутися до управління з письмовою заявою протягом 30 днів після народження дитини.

«У “бебі боксі” — все необхідне для дитини віком до 1 року. Все це упаковане в коробку з цупкого картону, яка може служити люлькою для немовляти. Є у “пакунку малюка” й інформаційні матеріали про догляд за дитиною», – зазначив Петро Зброжек.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА