Ірпінські школярі стали призерами олімпіад з інформатики та інформаційних технологій

image
12 Березня 2024, 09:22
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

На Київщині оголосили результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Ірпінську громаду на цих олімпіадах представляла команда учнів Ірпінського ліцею інноваційних технологій, Ірпінського академічного ліцею “Мрія” та Ірпінського ліцею №2.  Всі учасники вибороли призові місця. Про це повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

В обласній олімпіаді з інформатики ІІ місце зайняв учень 8 класу Ірпінського ліцею №2 Мурат Шихбаєв, учителька Валентина Нагорянська. ІІІ місце виборов учень 9 класу ліцею №2 Єгор Лесін, учитель Руслан Андрієвський. ІІІ місце зайняв учень 10 класу Ірпінського ліцею інноваційних технологій Іван Тютюн, учитель Іван Нечипорук. Також ІІІ місце зайняв учень 11 класу Ірпінського ліцею інноваційних технологій Тарас Левицький, учитель Іван Нечипорук.

В олімпіаді з інформаційних технологій ІІІ місце зайняв учень 9 класу Ірпінського академічного ліцею “Мрія” Андрій Бевз, учителька Крістіна Грушина.

Photo 2024 03 11 20 02 04
Photo 2024 03 11 22 15 31

«Інформатика — це не наука про комп’ютери, так само, як астрономія — не наука про телескопи. Ми пишаємося обдарованими учнями та професійними педагогами нашої громади, які відзначаються високими досягненнями у навчанні та вихованні. Велика подяка Збройним Силам України за можливість надавати та отримувати якісну освіту», — додала Юлія Устич.

Нагадаємо, вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій показали найкращі результати на обласних олімпіадах з фізики та математики. В обласній олімпіаді з математики переміг Кіріл Топал. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько. І місце в олімпіаді з фізики виборов Микита Колесніченко. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд.

На обласній олімпіаді з польської мови та літератури учні зайняли такі місця: ІІ місце — Софія Кісельова, учениця 10 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої; ІІІ місце — Майя Корабель, учениця 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.Джерело: ITV