Ірпінські політики ввійшли в ТОП-30 найвпливовіших: хто і чому?

image
2 Січня 2024, 15:36
Поділитися:

Видання “Моя Київщина”, як завжди під кінець року створили ТОП-100  найвпливовіших людей Київщини за рік. Серед ТОПу є й Ірпінські політики, причому на доволі високих місцях.

Хто ввійшов в ТОП

Для загального розуміння тенденції рейтингу, ось як виглядає перша десятка ТОПу:

1. Олексій Кулеба

2. Руслан Кравченко

3. Ярослав Москаленко

4. Олексій Хоменко

5. Андрій Нєбитов

6. Ярослав Добрянський

7. Олександр Павлюк

8. Олексій Чернишов

9. Кирило Буданов

10. Андрій Єрмак

Та нас більше всього цікавить Ірпінський регіон, а тут найвищу сходинку в рейтингу займає Володимир Карплюк. Політик розмістився на 17-й позиції. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин посів 24 місце, а мер сусідньої Бучі випередив нашого на 1 щабель, у Анатолія Федорука – 23 місце.

Є в рейтингу й інші політики та громадські діячі з Ірпеня та Приірпіння:

78 місце – секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва80 місце – президентка Молодіжного парламенту Ірпеня Олександра Ільніцька91  місце – депутат Бучанської міської ради, командир Першого стрілецького батальйону легендарної 3 окремої штурмової бригади Володимир Коротя, який очолював оборону Ірпеня на блок-посту “Жираф”.Чому вони в рейтингу

До кожного місця в рейтингу прописана аргументація, чому саме ця персона займає дану сходинку, але є один нюанс…

Проглянувши опис складається враження, що його писала класна керівничка випускнного класу. Адже там всі поділені на “любимчиків” і “гальорку”.

Про Карплюка і Анжелу Макєєву на сайті розписано, як про відмінників і улюбленців, все добре і чудово, політики з великої букви! 

А Маркушин і Федорук – це ті самі, з останньої парти, ану вийдіть і зайдіть нормально. Про мерів сусідніх міст на сайті маніпулятивний опис, лише з зашкварами.

А як щодо, 18-літньої Олександри Ільницької з Ірпеня, яку видання помістило на 80 сходинку. Ні, серйозно, вона в одному рейтингу з Андрієм Єрмаком і генералом Сирським, обігнала мерів Бородянки і Гостомеля. Ніякої неповаги до Президентки Молодіжного Парламенту, але з таким підходом можна було б і пса Патрона в ТОП закинути.

В Редакції Сайту Ірпеня цей ТОП викликав незрозумілу реакцію, нам цікаво, що думаєте Ви про рейтинг? Пишіть в коментарях.

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua