Ірпінські ліцеїсти за підтримки Ротарі-клубу опановують основи фінансової грамотності
26 Травня 2021, 20:32
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Ірпінський академічний ліцей підписав меморандум про співпрацю з ГО «Ротарі Клуб Київ Інтернешнл». Метою меморандуму є спільна реалізація в навчальному закладі проєкту «Фінансова грамотність». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ліцею.

У рамках проєкту ліцеїстів залучили до гри «Cash Flow», автором якої є відомий американський бізнесмен, інвестор і письменник Роберт Кійосакі. Цю гру він створив для свого сина, щоб пояснити йому основи фінансової грамотності. «Дана гра – це тренажер, на якому навчаються діти мільйонерів і різні люди по всьому світу», – зазначають у ліцеї.

Ротарі Інтернешнл (англ. Rotary International) — це міжнародне недержавне об’єднання Ротарі-клубів по всьому світу. Ротарі-клуби є нерелігійними та неполітичними благодійними організаціями. У світі існує понад 35 тис. таких клубів, які мають більш ніж 1,2 млн членів. В Україні діють 52 Ротарі-клуби, що налічують майже 1000 учасників.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА