Ірпінська ветклініка «Grace Vet» стала переможцем конкурсу «Знак якості»
8 Червня 2021, 11:01
Поділитися:

Ірпінська ветеринарна клініка «Grace Vet» стала переможцем конкурсу «Найякісніші послуги і товари 2021 року» від компанії «Знак Якості» в категорії «Ветеринарні клініки».

Ветеринарна клініка «Grace Vet» в Ірпені надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для Ваших вихованців, від простих профілактичних заходів, таких як вакцинація, чіпування, диспансеризація до стаціонарного лікування, з виконанням складних операцій.
За плечима фахівців не тільки вища освіта, а й щорічні курси підвищення кваліфікації, конференції, досвід роботи та стажувань.
Клініка оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє проводити ефективну діагностику і лікування, а репутацію і довіру власників тварин підтверджує постійно зростаюча кількість клієнтів.
Компанія Знак Якості вручила керівнику Козакул Ользі Олександрівні та головному лікарю  Ігнат Оксані Володимирівні почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також штамп «Гарантія Якості»!

Де знаходиться?

Ірпінь, вул. Ново-Оскольська , 2-М
Записатися на послуги можна за телефоном: 067 703 1707
Режим роботи: з 9:00 до 19:00.
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА