Ірпінець Нікіта Матвеєв завоював золото на чемпіонаті України з дзюдо

5 Жовтня 2021, 12:46

Дивитись відео на сайті

Вихованець ірпінського клубу «Дзюдока» Нікіта Матвеєв здобув золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. Про це повідомила очільниця клубу Олександра Старкова.

«В Ірпінь їде золото з чемпіонату України з дзюдо (Ужгород). У запеклій боротьбі, здобувши всі перемоги достроково, Нікіта Матвеєв став переможцем у ваговій категорії понад 90 кг», – зазначається в дописі.

Тренери Нікіти – Олександра Старкова та Карен Балаян.

У чемпіонаті, крім українських спортсменів, брали участь представники Молдови, Румунії, Польщі, Угорщини та Нідерландів. Загалом на цих змаганнях виступало 612 дзюдоїстів.

Нагадаємо, у квітні цього року Нікіта Матвеєв став чемпіоном України з самбо і здобув право представляти країну на чемпіонаті Європи серед кадетів, який відбудеться в Нідерландах у грудні.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!