Ірпінь за 4,7 млн гривень придбає чотири автомобілі

image
23 Січня 2023, 15:34
Поділитися:

23 січня 2023 г. 15:23

Комунально-побутове підприємство “Теплоенергопостач” Ірпінської міської ради провело тендер із закупівлі чотирьох автівок, призначених для перевезення вантажів. За результатами торгів по двох окремих лотах у них перемогли дві фірми, зареєстровані у Вінницькій області. Крім них інших учасників “відкритих торгів з особливостями” не було.

Про цеKВ стало відомо з оголошень в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно одного оголошення, згадане комунальне підприємство придбає дві автівки Peugeot Boxer DropSide Double Cab за 3 млн 100 тис. гривень у ТОВ “Автовінн”.

Повідомлення про намір укласти договір з цією фірмою було розміщено на сторінці оголошення, оскільки інших пропозицій в рамках “відкритих торгів з особливостями” не надійшло.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Друге оголошення – про закупівлю двох вантажопасажирських фургонів Fiat Fiorino Combi. За ці машини комунальники Ірпеня заплатять 1 млн 550 тис. гривень ТОВ “Автомир Н”.

Ця фірма теж була єдиною, хто взяв участь у торгах, оголошених ірпінською владою стосовно придбання автівок.

Зазначимо, обидва ТОВ зареєстровані у Вінницькій області. Вони мають поставити замовнику автівки не пізніше 31 березня 2023 року.

Як інформувалаKВ, Кабінет міністрів в останні дні 2022 року змінив правила проведення аукціонів на prozorro – тимчасово скасував торги у системі електронних закупівель, оскільки, кажуть урядовці, не всі можуть брати участь в аукціонах через постійні обстріли енергетичної інфраструктури, а, відповідно, відсутності електрики й інтернету.

За новими тимчасовими правилами переможцем тендерів визнаються учасники, які запропонували найнижчу “вхідну” ціну.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона