Ірпінь передав Гостомелю школу
29 Липня 2021, 11:59
Поділитися:

Ірпінська міська рада прийняла рішення про безоплатну передачу будівлі за адресою вул. Молодіжна, 9 у власність Гостомельської громади. Йдеться про перший поверх будівлі школи №15 в Гостомелі.
Сам заклад освіти знаходиться на другому поверсі колишньої контори колишнього радгоспу “Бучанський”. Приміщення другого поверху раніше подарувала громаді депутат селищної ради Ольга Прилипко. Дотепер перший поверх будівлі і земля перебувала у приватній власності.

У 2020 році Ірпінська рада за наполяганням депутата Максима Плешка, який очолює партійний осередок “Нових облич” Гостомеля, викупила приміщення першого поверху та земельні ділянки під школою за 3,6 мільйони гривень. Тогочасні власники будівлі були незадоволені такою ціною, оскільки вважали її заниженою, але під тиском влади погодилися на продаж.
Згодом, Ірпінь зробив капітальний ремонт даху будівлі та замінив старі дерев’яні сходи школи на сучасні бетонні сходові марші. Гостомельська рада у свою чергу за рахунок пайової участі сусіднього зі школою забудовника замінила старі дерев’яні вікна на другому поверсі будівлі.
“Отже, відсьогодні Гостомельська громада стає власником обох поверхів цієї будівлі і земельних ділянок під школою та навколо неї. Тепер це буде один майновий комплекс і тут після реконструкції спокійно можна створити ліцей. Або садок на першому, а молодшу школу на другому поверсі. Власне це ми і планували, коли Гостомель був з Ірпенем”, – прокоментував рішення депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко.

За його словами, Ірпінь, як дружня Гостомелю громада, готовий і надалі допомагати Гостомелю з реалізацією проекту повноцінного закладу освіти в цьому приміщенні.

“Окрім викупу школи, даху, сходів та інших ремонтів, які ми там зробили у нас є ще один приємний бонус для Гостомеля. Це проект капітальної реконструкції фасаду будівлі, який було зроблено в минулому році. Актуальний, яскравий і сучасний. Ми готові передати його Гостомелю”,- заявив Максим Плешко.

За нашою інформацією, в обмін на рішення про передачу будівлі Гостомельська селищна рада відкликає свій позов до Ірпінської ради на суму 4 мільйони, які Ірпінь нібито не додав у минулому році на один із гостомельських садочків. Так чи інакше, мирове рішення вигідне для обох громад.
“Тепер у власності Гостомеля є цілісна будівля під заклад освіти з частково проведеним капітальним ремонтом. Від імені нашого депутатського корпусу я бажаю владі Гостомеля якомога швидше провести там капітальний ремонт та створити нову школу, ліцей або школу-садок. Нехай визначаються самі, а ми зі свого боку готові допомагати”, – підсумував Максим Плешко.
Підписуйтесь на нас уФейсбук, Інстаграм, ТелеграмтаYouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені починають будувати новий дитсадок
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА