Ірпінь може потрапити у “червону” зону за поширенням COVID-19
image
11 Вересня 2020, 13:53
Поділитися:

Минулого тижня в Ірпені було зафіксовано 89 випадків захворювання на COVID-19, а цього тижня – вже 119.

Про це повідомляє перший заступник міського голови міста Ірпеня Олександр Маркушин у своєму телеграм каналі.

Зокрема, повідомляється, що у червні-липні середній показник захворюваності у Ірпені на тиждень становив 20-25 осіб. Сьогодні ж недавно відреставроване інфекційне відділення заповнене на 100%.

Ризики високі, ситуація надзвичайна, адже також збільшилась кількість важких форм захворювання. Наразі нове інфекційне відділення Ірпінської лікарні завантажено на 100%. При цьому 60% пацієнтів – з Ірпінської громади, решта 40% – з сусідніх громад. Щодо інших опорних лікарень, то ситуація, на жаль, така ж.

Повідомляється також, що Олександр Маркушин прийняв рішення терміново скликати Антивірусний штаб Ірпеня. А також доручив передбачити бронювання більшої кількості місць в інфекційному відділенні для пацієнтів Ірпінської громади.

Впровадження “червоної” зони у Ірпені означатиме суттєве посилення карантинних заходів та обмежень. Наразі місто у помаранчевій зоні.

Джерело: МИСТОИНФОРМ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА