інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР – Сайт Міської Ради міста Фастів
image
30 Квітня 2021, 08:43
Поділитися:

29 квітня в рамках проведення « Тижня охорони праці», відбувся круглий стіл на тему: « Передбачити, готуватися та реагувати на кризи: інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» за участі першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Зикової та фахівців з соціального захисту населення та охорони праці.

Під час заходу було розглянуто ряд питань, зокрема: проведення «Тижня охорони праці» у Фастівській міській територіальній громаді,  позитивний досвід Фастівського відділення управління  виконавчої дирекції ФССУ у Київській області у галузі охорони праці та зміни до чинного законодавства.

Окремим блоком були обговорені заходи, до Дня охорони праці  в умовах пандемії на підприємствах  ТОВ « Пивоварня Зіберта», ТОВ « Компанія «Юнівест Маркетинг»,  КП ФМР « Фастівводоканал», філії «РВК» АТ « Укрзалізниця», ПрАТ « Елопак – Фастів» та управлінні освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, а також було проведено аналіз  нещасних випадків та ГЗП за період 2020 та I кв. 2021року.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА