“Інтергал-Буд” розширила перелік доступних будинків в рамках “єОселя”

“Інтергал-Буд” розширила перелік доступних будинків в рамках “єОселя”
5 Лютого 2024, 13:56
Поділитися:

5 лютого 2024 г. 13:46

“Укргазбанк” акредитував два будівельних об’єкти від “Інтергал-Буд” в рамках програми пільгової іпотеки “єОселя”. Дев’ятий будинок ЖК “Нивки-Парк” та другий будинок ЖК “Причал 8” додаються до переліку доступних для вибору учасниками програми житлових об’єктів, що зводяться.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що державний “Укргазбанк” акредитував об’єкти на етапі будівництва від компанії “Інтергал-Буд” у рамках долучення до програми пільгової іпотеки. Зокрема, перелік будинків, в яких учасники програми можуть обрати собі квартиру, поповнився двома об’єктами, що зводяться. Мова йде про 9 будинок ЖК “Нивки-Парк” та 2 будинок ЖК “Причал 8”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Станом на початок 2024 року, майже сім тисяч українських родин реалізували мрію про купівлю власної домівки завдяки програмі “єОселя”. Однак частка угод на первинці складає менше ніж 2%. В першу чергу тому, що перелік об’єктів незавершеного будівництва, допущених до вибору позичальниками, є дуже малим. Наданню акредитації від банку передує детальна перевірка. Тож це, певною мірою, є підтвердженням надійності девелопера та його спроможності завершити розпочате будівництво”, – прокоментувала подію комерційна директорка компанії “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

За її словами, наразі компанія активно працює над збільшенням кількості банків, готових кредитувати купівлю квартир на первинці й над збільшенням кількості акредитованих об’єктів.

“Це складний та тривалий процес. Однак це матиме суттєвий позитивний ефект для програми та дозволить українцям обирати з найширшого переліку варіантів житла, доступного в рамках єОселя”, – резюмувала Лаєвська.

Нагадаємо, що столичний девелопер “Інтергал-буд” уклав першу угоду в рамках програми “єВідновлення”. Родина, що втратила житло внаслідок російського вторгнення обміняла житловий сертифікат на двокімнатну квартиру у ЖК “Сирецькі сади”.

Читайте: Перша угода в рамках “єОселя” на об’єкт незавершеного будівництва – в “Інтергал-Буд”

Фото: сайт компанії

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона