“Інтергал-Буд” приєднала ЖК “Озерний гай Гатне” до централізованої мережі водопостачання столиці

image
14 Листопада 2023, 17:24
Поділитися:

14 листопада 2023 г. 16:45

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” повідомила про завершення будівництва мережі централізованого водопостачання з Києва до заміського житлового комплексу “Озерний гай Гатне”. Наразі система успішно функціонує, забезпечуючи водою не лише мешканців ЖК, а й місцевої громади.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми стали першими, хто побудував гілку каналізації та водопостачання з Києва у село Гатне, забезпечивши тим самим мешканців нашого проєкту повноцінною інженерною інфраструктурою”, – розповіла комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

У компанії розповіли, що на початку 2022 року вони завершили будівництво каналізації, до якої під’єднано не лише будинки “Озерний гай Гатне”, а й помешкання інших представників громади. Таким чином, розбудова інфраструктури передмістя, яку здійснила компанія, підвищила рівень комфорту усіх місцевих жителів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Проєкт “Озерний гай Гатне” має свої переваги. Це затишна локація повіддаль метушливої столиці. Невисотна забудова, велика прибудинкова територія, власні озера – це ті особливості, які вигідно відрізняють наш комплекс від решти ЖК”, – зауважила Лаєвська.

І додала. що з іншого боку масштабне будівництво у передмісті є викликом для забудовника, який повинен забезпечити своїх інвесторів усією необхідною інфраструктурою, зокрема, інженерною.

“Ми пишаємось, що попри війну і низку ускладнень в ході робіт змогли реалізувати цю задачу та збудувати для мешканців Гатного централізовану мережу каналізації та водопостачання”, – резюмувала Лаєвська.

Нагадаємо, нова іпотека від “Ощадбанку” спільно з “Інтергал-Буд” дозволяє отримати кредит на придбання квартири у Києві та інших українських містах тим покупцям, хто не може зробити це через обмеження в держпрограмі “єОселя”. Так, іпотека від девелопера не накладає на позичальника вимоги відсутності оформленого на нього власного житла, не встановлює верхню межу ціни квадратного метра та обмеження площі житла в залежності від членів родини.

Читайте: В “Ощадбанк” можна одержати іпотеку на житло від “Інтергал-Буд” під 7%

Фото: сайт компанії

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона