“Інтергал-буд” планує побудувати новий житловий комплекс у Дарницькому районі, – Лаєвська

image
26 Січня 2024, 15:27
Поділитися:

26 січня 2024 г. 15:25

Столичний девелопер “Інтергал-буд” у найближчі місяці планує розпочати будівництво нового житлового комплексу у Дарницькому районі Києва. ЖК пропонуватиме майбутнім мешканцями квартири будь-якого планування, від класичних квартир до осель з терасами.

Про цеKВ стало відомо з інтерв’ю з комерційною директоркою “Інтергал-Буд” Анною Лаєвською.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Найперший об’єкт, який ми хочемо запустити, це комплекс по вулиці Причальна в Дарницькому районі. Це дуже амбітний проєкт, комплексна забудова, з власною прибудинковою територією, інфраструктурою та видами на Дніпро. Квартири будуть як і у класичному плануванні, так і з терасами. Розпочинаємо будівництво з лютого-березня місяця”, – розповіла Лаєвська.

Житловий комплекс будуватимуть каскадом зі змінною поверховістю. На думку комерційної директорки, типічна висотна забудова почала відштовхувати покупців.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Китайські стіни по 25 поверхів вже не подобаються покупцям, за це люди не готові голосувати грошима. Поверховість в нас буде змінна, від 2-5 поверхів до 21-23. Реалізуємо будинок красивим каскадом з терасами. Таким чином, візуально, це створюватиме враження, що будинок більш “легкий”. В принципі, всі нові об’єкти зараз проєктуємо з такими підходами”, – додає Лаєвська.

Як раніше писала KВ, 2023 став роком певного відновлення й адаптації до нових умов столичного ринку нерухомості. Чимало київських будкомпаній поновили роботи на об’єктах та очікують, що іпотечні програми стануть драйвером продажів. БК “Інтергал-буд” – серед тих, хто відновив роботи майже на всіх своїх майданчиках і запустив партнерську іпотечну програму. Які прогнози для ринку на 2024 рік та чи очікувати киянам на дефіцит збудованого житла, KВ розповіла комерційна директорка “Інтергал-Буд” Анна Лаєвська.

Читайте: Ціни на квартири в Києві наприкінці року зросли на 20% і продовжать зростання, — комерційна директорка “Інтергал-Буд” Лаєвська

Фото: Євген Лоюк

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона