Інколи досить роз’яснень | Сайт Міської Ради міста Фастів
image
16 Травня 2019, 14:59
Поділитися:

15 травня прийом громадян з особистих питань провела перший заступник міського голови О. Зикова. У більшості випадків, щоб допомогти людині, вистачило роз’яснень. Задовольнились ними фастівчани, один з яких просив сприяння у переведенні квартири з житлового фонду до нежитлового, інший, що поскаржився на працівників «Укрпошти» щодо невиплати пенсії, та мешканець міста, який переймаючись впорядкуванням доріг у місті, виявив бажання збирати кошти на їхнє відновлення.

Інші питання передано на опрацювання відповідним службам, від яких безпосередньо залежить їхнє вирішення. З конфліктом в одній із шкіл міста має розібратись управління освіти. На скаргу фастівчанки на сусідів, які знищують біля будинку клумби, створюється спеціальна комісія. Розглянеться найближчим часом і прохання представників спілки багатодітних сімей «Родина» відносно оренди нежитлового приміщення.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА