Індивідуальний підхід до пересадки волосся: чому важливо консультуватися з лікарем

Індивідуальний підхід до пересадки волосся: чому важливо консультуватися з лікарем
7 Лютого 2024, 10:51
Поділитися:

 

Думки про необхідність процедури пересадки волосся зʼявляються з діагностуванням алопеції чи облисіння. Однак, це не означає, що трансплантація волосяних фолікулів стане доцільною тут і зараз і виправить ситуацію на 100%. 

Перед тим, як погоджуватися на операцію, варто зробити декілька обовʼязкових речей:

Знайти кваліфікованого спеціаліста в галузі трихології та відповідну клініку, що якісно реалізує процедуру пересадки волосся.
Повністю ознайомитися з діяльністю медичного закладу, його досвідом та кількістю успішних трансплантацій.
Записатися на першу консультацію з лікарем, де можна буде обговорити всі деталі процедури, спрогнозувати результат, підрахувати вартість процедури, адже ціна на пересадку волосся залежить від обраної методики та кількості графтів, які планується імплантувати в шкіру голови чи окремих зон тіла.
Запланувати комфортну дату пересадки, до якої пацієнт буде готовий як морально, так і фізично. Фізична готовність до операції оцінюється показниками аналізів та обстежень, які лікар може назначити до початку процедури.

 

Обовʼязково спеціаліст має з вами обговорити очікування, можливі ризики, спрогнозувати результат. 

Загалом, саме первинна консультація у лікаря є відправною точкою на шляху до здорового густого волосяного покриву пацієнта. Які деталі ще важливо обговорити з трихологом-трансплантологом? Спробуємо розібратися. 

Індивідуальна консультація

Оскільки кожен клінічний випадок не схожий на інші і має свої характерні ознаки, індивідуальні особливості та запити, то й підходи до кожного пацієнта в кабінеті трихолога чи пластичного хірурга абсолютно різні. Універсальної технології, що підходить кожному охочому зробити пересадку волосся, не існує. Пацієнт може обирати з трьох найпопулярніших методик проведення пересадки волосся:

Ці техніки можуть доповнюватися авторським підходом фахівців до пересадки, інноваційним обладнанням та препаратами, що допомагають комфортно та безболісно пройти реабілітаційний період.

Залежно від обʼєму графтів для пересадки волосся операція може розподілятися на декілька етапів, щоб комфортно та з достатнім запасом часу провести пересадку всіх волосяних фолікулів.

В кожній окремій ситуації лікар-трансплантолог надає базові рекомендації щодо підготовки пацієнта до пересадки волосся, озвучує деякі обмеження та важливі деталі, що безпосередньо впливають на якість кінцевого результату.

Додаткові рекомендації 

Аналізуючи складність ситуації, ступінь і тип облисіння, стан донорських ділянок шкіри голови та фолікулів для пересадки, лікар може призначити додаткові обстеження та процедури. Часто перед пересадкою волосся спеціалісти рекомендують пройти курс:

плазмотерапії;
мезотерапії.

У будь-якому випадку, обраний спеціаліст стає разом з вами на шлях лікування облисіння та алопеції й тримає ситуацію під контролем, допоки нові пересаджені волосяні фолікули зі стадії “сну” не перейдуть в активну фазу росту!

Індивідуальний підхід до пересадки волосся: чому важливо консультуватися з лікарем

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама