*** яка належить гр. Юрченко І.М. – Сайт Міської Ради міста Фастів
image
30 Грудня 2021, 20:53
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

                     Від 24.12.2021                                                                                                                                                           № 647

м. Фастів

 

 

Про надання гр. Калініченку І.Р. дозволу

на продаж ¾ частини квартири за адресою:

***

яка належить гр. Юрченко І.М.

Розглянувши заяву гр. Калініченка Ігоря Руслановича від 06.12.2021 року №К35.2852.4 щодо надання дозволу на продаж ¾ частини квартири за адресою: ***, 1/27, яка належить його підопічній гр. Юрченко Ірині Миколаївні, враховуючи протокол засідання опікунської ради від 21.12.2021 року №6, відповідно до статті 71 Цивільного кодексу України та керуючись підпунктом 4 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Надати дозвіл гр. Калініченку Ігорю Руслановичу, 20.04.1994 р.н., на продаж ¾ частини квартири за адресою: ***, яка належить підопічній гр. Юрченко Ірині Миколаївні, 01.01.1973 р.н., за умови одночасного укладання договору купівлі-продажу на її ім’я ½ частини житлового будинку за адресою: ***, 22, загальною площею 143,8 кв.м., житловою площею 92, 8 кв.м.
Зобов’язати гр. Калініченка Ігоря Руслановича в місячний термін з моменту здійснення правочинів надати на адресу виконавчого комітету Фастівської міської ради копію вищевказаного договору купівлі-продажу.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

 

Міський голова                                                                          М. В. Нетяжук  

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА