Громадська рада при Мінветеранів закликала його очільницю Юлію Лапутіну піти у відставку

image
8 Листопада 2023, 20:01
Поділитися:

8 листопада 2023 г. 19:53

Громадська рада при Мінветеранів закликала його очільницю Юлію Лапутіну (на фото) піти у відставку через бездіяльність, якашкодить ветеранам та їхнім родинам. Також команда звернулась до Президента та голови ВР з проханням звільнити посадовицю.

Про це KВ стало відомо з тексту звернення опублікованого на сторінці Громадської ради Міністерства у справах ветеранів України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Ми, команда Громадської ради Міністерства у справах ветеранів України, вважаємо своїм обов’язком публічно звернутися до міністерки у справах ветеранів Юлії Лапутіної! Ви маєте піти з посади міністра!

Ваша діяльність неефективна, а саме:

Відсутність сформованої державної політики ветеранів – нікого не цікавлять ваші інтерв’ю та лозунги. Де нові законопроєкти? Зміни до законодавства? Затверджені урядом стратегії, концепції? Де хоч щось, що допомагає ветеранам?
Повний занепад Мінветеранів як інституції – тільки за останній період змінилось три(!!!) державних секретаря, декілька разів змінювалась структура міністерства, відтік кадрів катастрофічний.
Ви ховаєтесь не тільки від громадськості, а й не відвідуєте важливі заходи та навіть засідання комітетів Верховної ради. На цій посаді ви знищили діалог зі своєю аудиторією – вам не довіряють і не вірять.

Ви перетворили міністерство в ваш особистий івент-офіс, який проводить нікому не потрібні заходи, де ви розповідаєте про неіснуючі результати.
Узурпація влади одним заступником – Svitlana Kashenets (колишній радниці міністра, яка не має досвіду роботи з ветеранами взагалі)”, – йдеться у зверненні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що бездіяльність Лапутіної, на думку команди, шкодить не тільки ветеранам та їхнім родинам, а й Уряду та Президенту.

Читайте: Рада спростила процедуру отримання статусу ветерана

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона