Громаді Києва повернули квартиру вартістю понад 4 млн гривень на Печерську

image
16 Листопада 2023, 16:33
Поділитися:

16 листопада 2023 г. 16:24

У Києві рішенням апеляційного суду громаді повернуто квартиру вартістю майже 4, 5 млн гривень на вулиці Джона Маккейна у Печерському районі. У 2021 році районний суд відмовив у задоволенні позову. Наразі прокурори довели в апеляції що помешкання є відумерлою спадщиною та вибуло у власність фізичних осіб на підставі підробленого договору дарування.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що у 2021 році Шевченківська окружна прокуратура Києва звернулась з позовом до суду про витребування квартири, площею 57,3 кв. м, вартістю майже 4,5 млн гривень з чужого незаконного володіння останнього набувача. Проте рішенням районного суду у задоволенні позову було відмовлено.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Київська міська прокуратура оскаржила його в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду, постановою якого позов прокурора задоволено в повному обсязі. Визнано спадщину відумерлою та витребувано квартиру на користь територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради.

У прокуратурі зауважили, що рішення суду набрало законної сили, на даний час вживаються заходи щодо його реального виконання.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці оголосили про підозру посадовиці Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради. Її підозрюють у переоформленні прав власності на квартиру по вулиці Джона Маккейна, яка з 2018 року перебуває під арештом.

Читайте: У столиці викрили шахраїв, які незаконно заволоділи двома квартирами померлих киян

Фото:відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона