Громаді Києва повернули будівлю лікарні у Дарниці вартістю 70 млн гривень

image
11 Жовтня 2023, 13:56
Поділитися:

11 жовтня 2023 г. 13:44

Столична прокуратура в суді відстояла рішення про повернення громаді будівлі вартістю майже 70 млн гривень. Прокурори довели, що будівля у Дарницькому районі, яка використовувалась міською клінічною лікарнею, у 2017 вибула з комунальної власності на підставі підробленого документу.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначили в прокуратурі, будівля по вул. Юрія Шевельова належить територіальній громаді Києва та з 1992 року використовувалася Дарницьким районним медичним об’єднанням, а в подальшому – Київською міською клінічною лікарнею № 1.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Водночас, як встановили прокурори, у 2017 році вказане майно вибуло з комунальної власності на підставі підробленого документу, а в подальшому – внаслідок укладання низки правочинів”, – йдеться в повідомленні.

Дарницька окружна прокуратура Києва звернулася до суду з позовом про витребування в комунальну власність об’єкту нерухомості, визнання правочину недійсним та скасування рішень про державну реєстрацію права власності. Дарницьким районним судом столиці позов було задоволено повністю.

Київський апеляційний суд підтримав правову позицію органів столичної прокуратури та залишив в силі рішення суду першої інстанції про витребування на користь територіальної громади міста Києва нежитлової будівлі вартістю майже 70 млн гривень.

Нагадаємо, столична прокуратура відстояла в апеляційному суді право територіальної громади Києва на нежитлове приміщення вартістю понад 11 млн гривень. Ще у 2017 році прокурори встановили факт відчуження вказаного комунального майна площею 212 кв. метрів на підставі підроблених документів та звернулись до суду, справа тягнулася роками.

Читайте: Міноборони повернули будівлі військового містечка у Києві вартістю 145 млн гривень

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона