Громаді Києва було завдано збитків на 47 млн гривень під час приватизації нерухомого майна

image
23 Жовтня 2023, 14:48
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 14:46

Київські правоохоронці викрили директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), який спільно з оцінювачами та службовими особами Департаменту комунальної власності столиці приватизували нерухоме майно за заниженою вартістю. Загальна сума збитків склала 47 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У пресслужбі поліції Києва розповіли, що у липні 2017 року у директора товариства з обмеженою відповідальністю виник злочинний умисел щодо привласнення нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Києва.

“Залучившись підтримкою посібників – оцінювачів майна, директор ТОВ скерував на адресу Департаменту комунальної власності звіт про оцінку об’єкта нерухомості, де умисно зазначив занижену оціночну вартість орендованих ділянок”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначається, він вказав недостовірні відомості про фактичну кількість ділянок оціночного об’єкту – тенісних кортів. А саме замість наявних 13 зазначив лише 9, а також занизив сам коефіцієнт вартості об’єктів.

У пресслужбі також підкреслили, що у подальшому у змові з посадовими особами Департаменту комунальної власності був оформлений договір купівлі-продажу вищезазначеного комунального майна територіальної громади міста Києва за заниженою ринковою вартістю, а саме за 15 млн гривень без ПДВ.

“Таким чином загальна сума збитків склала 47 млн гривень без ПДВ”, – зауважили у поліції Києва.

Раніше KВ повідомила, що Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора КП “Спецжитлофонд”, якого підозрюють у службової недбалості. Справа стосується нестягнення з підрядника простроченої заборгованості за роботи, які не були виконані. Сума збитків, на думку правоохоронців, становить 21 млн гривень.

Читайте: Багатомільйонні збитки: як директор київської ритуальної служби заробляв на “мертвих душах”

Фото: пресслужба поліції Києва

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона