Громаді Києва було завдано збитків на 47 млн гривень під час приватизації нерухомого майна

Громаді Києва було завдано збитків на 47 млн гривень під час приватизації нерухомого майна
23 Жовтня 2023, 14:48
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 14:46

Київські правоохоронці викрили директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), який спільно з оцінювачами та службовими особами Департаменту комунальної власності столиці приватизували нерухоме майно за заниженою вартістю. Загальна сума збитків склала 47 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У пресслужбі поліції Києва розповіли, що у липні 2017 року у директора товариства з обмеженою відповідальністю виник злочинний умисел щодо привласнення нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Києва.

“Залучившись підтримкою посібників – оцінювачів майна, директор ТОВ скерував на адресу Департаменту комунальної власності звіт про оцінку об’єкта нерухомості, де умисно зазначив занижену оціночну вартість орендованих ділянок”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначається, він вказав недостовірні відомості про фактичну кількість ділянок оціночного об’єкту – тенісних кортів. А саме замість наявних 13 зазначив лише 9, а також занизив сам коефіцієнт вартості об’єктів.

У пресслужбі також підкреслили, що у подальшому у змові з посадовими особами Департаменту комунальної власності був оформлений договір купівлі-продажу вищезазначеного комунального майна територіальної громади міста Києва за заниженою ринковою вартістю, а саме за 15 млн гривень без ПДВ.

“Таким чином загальна сума збитків склала 47 млн гривень без ПДВ”, – зауважили у поліції Києва.

Раніше KВ повідомила, що Подільська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора КП “Спецжитлофонд”, якого підозрюють у службової недбалості. Справа стосується нестягнення з підрядника простроченої заборгованості за роботи, які не були виконані. Сума збитків, на думку правоохоронців, становить 21 млн гривень.

Читайте: Багатомільйонні збитки: як директор київської ритуальної служби заробляв на “мертвих душах”

Фото: пресслужба поліції Києва

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона