Графік засідань комісій до чергової сесії БМР 1 жовтня | Трибуна
image
10 Вересня 2020, 18:09
Поділитися:

У межах підготування до 81-ої чергової сесії з наступного тижня почнуться засідання постійних депутатських комісій. Обранці зберуться на сесію 1 жовтня о 10:00 годині в малій залі Броварської міської ради. Загалом на розгляд депутатів винесено 28 питань. Про це вказано на сайті БМР.

Як ідеться в повідомленні, першими засідатимуть депутати з «регламентної» комісії – у вівторок, 15 вересня, об 11:00. Наступного дня – «комунальна» комісія, на 10:00. 17 вересня так само на 10:00 – «гуманітарна» комісія. Іще за день, на 13:00, – «земельна». Засідання «бюджетної» комісії винесене на тиждень уперед, воно відбудеться у вівторок, 22 вересня, о 13:00.

Графік засідань постійних депутатських комісій до 81-ї сесії БМР

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

Першого жовтня відбудеться чергова сесія Броварської міськрадиЧи знають броварчани місцевого депутата свого округу? ВІДЕОАвтозупинку «Школа №5» продадуть? Депутати проголосували «за»

Перегляди публікації: 0

Джерело: Трибуна – Бровари

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА