Гостомель за 13 млн гривень придбає дорожню машину-самоскид

image
17 Жовтня 2023, 19:07
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 19:05

Селищна рада Гостомеля вирішила напередодні зими придбати новенький самоскид, який згодився би для прибирання, наприклад, снігу. Комбінована дорожня машина обійдеться місцевому комунальному підприємству у 13 мільйонів гривень.

Про цеKВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

КП “Благозеленбуд” Гостомельської селищної ради провело тендер на закупівлю “самоскиду”: населеному пункту потрібна “машина дорожня комбінована МДКЗ на базі автомобіля з колісною базою 4х2 з самоскидною платформою, снігоприбиральним відвалом та піскорозкидальним обладнанням” або еквівалент.

При очікуваній вартості закупівлі у 13 млн 600 тис. гривень ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш” (єдиний учасник відкритих торгів з особливостями, що вже відбулися) запропонувало ціну, на 9400 гривень меншу, і, таким чином, має шанс стати переможцем тендеру (станом на публікацію новину відбувається “кваліфікація переможця”).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися на Київщині минулого тижня:

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона