Гостомель на 2 млн гривень запасеться дизельними генераторами

image
24 Жовтня 2022, 18:45
Поділитися:

24 жовтня 2022 г. 18:45

Гостомельська селищна військова адміністрація (СВА) уклала договір з ТОВ “Пауер Дженерейшн” на закупівлю восьми дизельних генераторів за майже 2 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

18 жовтня ц.р. Гостомельська селищна військова адміністрація уклала договір з ТОВ “Пауер Дженерейшн” на закупівлю дизельних генераторів. Вартість генераторів склала 1 млн 927 тис. 888 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, Гостомельська СВА закупить 8 дизельних генераторів потужністю від 6,5 кВт до 40 кВт. Зазначається, що дизельні генератори придбали “для забезпечення безперебійної роботи установ підпорядкованих Гостомельській селищній військовій адміністрації з метою забезпечення нормальної безперебійної роботи діяльності та не допущення припинення або обмеження діяльності.

Генератори повинні доставити до 31 грудня ц.р.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Пауер Дженерейшн” зареєстровано в 2007 році в Києві. Статутний капітал – 45 тис. гривень. Власник та директор компанії – Юрій Мороз.

Нагадаємо, Комунальне підприємство (КП) Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа” планує до кінця поточного року закупити п’ять пересувних пунктів вироблення тепла потужністю 400 кВт. На пересувні пункти готові витратити майже 12,5 млн гривень.

Читайте: Біла Церква запасається пересувними пунктами вироблення тепла

Фото: Фокус

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона