Госпітальні бази Київщини для хворих на COVID-19 завантажені на 54%
image
16 Жовтня 2020, 15:06
Поділитися:

У Київській області кількість госпітальних баз, призначених для лікування хворих на коронавірусзбільшено до 17. Кількість ліжок таким чином зросла з 825 до 1581. Завантаженість складає 54%. Про це сьогодні під час он-лайн брифінгу повідомила директор департаменту охорони здоров‘я Київської облдержадміністрації Олена Єфіменко.

«Ми продовжуємо забезпечувати госпітальні бази всім необхідним. У черговий раз збільшили кількість точок доступу до кисню. Якщо на початку їх було 57, зараз кількість зросла до 775. Це особливо актуально, тому що на Київщині щодня збільшується кількість пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. На сьогодні маємо 598 таких хворих. Із них – 13 знаходяться на штучній вентиляції легень. Допомогу госпіталізованим надають 67 медичних команд», – зазначила очільниця ДОЗу.

Вона додала також, що впродовж двох останніх тижнів у регіоні спостерігається зростання кількості виїздів бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів з коронавірусом або підозрою на нього з 60 до 109 на добу.

Повідомляє пресслужба КОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА