Головнокомандувач розповів про ситуацію на Харківщині, оцінивши успіхи ЗСУ біля Вовчанська та Липців

image
27 Травня 2024, 14:51
Поділитися:

Головком ЗСУ Олександр Сирський відвідав ключові ділянки фронту для вивчення обстановки на місці та ухвалення рішень з проблемних питань, включно з виділенням додаткової кількості боєприпасів, БПЛА, засобів РЕБ та іншої техніки, а також посиленням Сил Оборони резервними підрозділами.

Про те, що на передовій на Харківщині, армія путіна, всупереч незначному просуванню в період активізації наступу, все ж таки зав’язла біля деяких населених пунктів цього регіону, пише «НБН», посилаючись на офіційний Facebook-профіль головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

За словами Сирського, зараз окупанти втягнуті і зав’язли у вуличних боях за місто Вовчанськ, де зазнають колосальних втрат у «живій силі» штурмових підрозділів. «Друга армія миру» намагається перекидати поповнення з різних напрямків, одночасно прагнучи підтримати інтенсивність атак, проте безрезультатно.

Крім того, на околицях Липців росіяни теж зазнають величезних втрат, і змушені перейти до активної стадії оборони, проводячи мінування та вогневе ураження позицій Сил оборони, але без особливих досягнень.

На Куп’янському напрямку, додав головком ЗСУ, не припиняються бої в лісовому масиві на північ від міста. Дещо ускладнилася обстановка під Кислівкою, де вороги намагаються прорвати оборонну лінію і вийти до річки Оскіл, кидаючи в бій новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які зрештою «утилізуються» протитанковими засобами та FPV-дронами в період висування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві