Голова Рахункової палати Пацкан вважає підозру в отриманні незаконної компенсації за житло необгрунтованою

image
25 Жовтня 2022, 11:44
Поділитися:

25 жовтня 2022 г. 11:22

Напередодні співробітники правоохоронних органів повідомили про підозру у незаконному отриманні 117 тис. гривень компенсації за оренду житла у столиці народному депутату VIII скликання, нинішньому голові Рахункової палати Валерію Пацкану (на фото). Сам він вважає підозру необґрунтованою.

Про цеKВ стало відомо з реакції на повідомлення Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) фігуранта справи.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Голова Рахункової палати, колишній народний депутат (VIII скликання) Валерій Пацкан підтвердив висування йому підозри за статтею про зловживання владою у зв’язку з отриманням ним 117 тис. грн компенсації за оренду житла у Києві, проте назвав її необґрунтованою та заявив про наміри захищати свою честь і репутацію.

“Йдеться про справу багаторічної давнини. Ще до того, як я очолив Рахункову палату. З того часу тема з офіційно задекларованою і непридатною для проживання квартирою періодично тиражується зацікавленими особами. (…) Не стану нікого звинувачувати, а захищатиму свою честь, гідність та репутацію у встановленому законом порядку. В свою чергу, сподіваюся на неупередженість дій НАБУ та САП”, – запостив Пацкан у себе на Фейсбуці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувала KВ, САП повідомила, що у рамках досудового розслідування “встановлено, що народний обранець з вересня 2017 по березень 2018 року отримав компенсацію за винайм житла, незважаючи на наявність власної квартири у столиці. Як наслідок, з державного бюджету депутат незаконно отримав понад 117 тис. грн”.

Колишньому нардепу інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою, що завдало суттєвої шкоди). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ, дорівнює 17 гривням), тобто від 4 тис. 250 до 12 тис. 750 гривень.

Читайте: Голові Рахункової палати повідомили про підозру у незаконному одержанні компенсації за житло

Фото: “Економічна правда”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона