Голова Київської ОВА презентував план оперативного відновлення Київщини
15 Липня 2022, 15:38
Поділитися:

15 липня 2022 г. 14:53

Голова Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Олексій Кулеба на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові презентував план оперативного відновлення Київщини.

Про це KВ дізналася з повідомлення голови КОВА Олексія Кулеби у Telegram

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначив голова КОВА, одним із ключових завдань після деокупації Київської області стало оперативне та якісне відновлення житлового фонду, транспортної та соціальної інфраструктури.

За його словами, йдеться про відновлення 18307 об’єктів. Зокрема, це 1158 багатоквартирних будинків, майже 17 тисяч приватних житлових будинків, 31 школи, 21 дитячих садків, 28 медзакладів та 121 інфраструктурних об’єктів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Олексій Кулеба наголосив, що за кошти держбюджету вже завершено відновлення більше 80 об’єктів, за кошти благодійників – 110. Ще на близько 250 об’єктах тривають роботи.

Також голова КОВА повідомив, що наразі за пілотним проектом будуються домівки у Дмитрівці, та біла прийнята обласна програма на викуп квартир та відбудову житла.

За його словами, влада має розуміння, що основою успіху Київщини в період відбудови в умовах війни є залучення іноземного капіталу та технологій.

Задля цього триває співробітництво з урядами інших країн, іноземними та міжнародними благодійними фондами, неурядовими організаціями. На базі Київської ОВА створено Координаційний центр відродження Київщини. Голова КОВА пояснив, що це платформа, де буде відбуватись комунікація з усіма учасниками процесу відновлення, планування та координація зусиль. Центр включає в себе Раду відновлення, Економічну та Гуманітарну ради.

Раніше KВ інформувала, що у Київській області триває відновлення об’єктів інфраструктури та житлових будинків, що були зруйновані та пошкоджені внаслідок агресії рф. Для поточних ремонтів із держбюджету було виділено 400 млн гривень.

Читайте: На Київщині поточні ремонти тривають на 248 спорудах, у понад 50 роботи завершено, – Олексій Кулеба

Фото: Олексій Кулеба у Facebook.

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона