Голова Київської облдержадміністрації призначив собі двох нових заступників

image
4 Січня 2021, 20:16
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Заступниками голови Київської облдержадміністрації стали Тетяна Щербак і Денис Шугалій. Відповідні розпорядження підписав очільник області Василь Володін на підставі погоджень Кабміну. Про це повідомила сьогодні пресслужба ОДА.

«Тетяну Щербак призначили на вакантну посаду заступниці голови Київської облдержадміністрації, а Дениса Шугалія – на посаду заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Тетяна Щербак народилася у 1980 р. в Чернівецькій обл. Закінчила Національний університет харчових технологій (спеціаліст інформаційних і керуючих систем та технологій). Працювала на посадах регіонального менеджера ТОВ «Аптека Біокон», керівника відділу продажів промислового сектору ТФГ «Прайд», директора автосалону ТОВ «АвтоЦентр-Київ», керувала напрямком у ТОВ «Б’юті бутік Україна». З лютого по липень 2020 р. була заступницею голови Волинської облдержадміністрації. Згідно з декларацією, проживає в Гостомелі.

Про Дениса Шугалія з відкритих джерел відомо те, що досі він очолював столичне ТОВ «Редітсіс». Основний профіль фірми – комп’ютерне програмування.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV